Kancelaria proponuje Państwu możliwość skorzystania z usług prawnych za pośrednictwem Internetu. Ta forma świadczenia usług Kancelarii adresowana jest do wszystkich osób, które nie mają czasu na wizytę w Kancelarii Prawnej, a chciałyby skorzystać z porady prawnej lub potrzebują pomocy w sformułowaniu różnego rodzaju pism procesowych, jak również dla tych którzy samodzielnie prowadzą własne sprawy sądowe, lecz pragną skonsultować dalsze działania ze specjalistami z różnych dziedzin prawa.

Kancelaria w ramach usług prawnych online zapewnia szybki dostęp do usług prawniczych świadczonych przez  wykwalifikowanych specjalistów.

Kontakt z Klientem odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, faxu oraz telefonu, co dotyczy tak przedstawienia zagadnienia prawnego, dostarczenia niezbędnych dokumentów, jak i uzgodnienia wysokości honorarium za świadczenie usług prawnych.
 

Kancelaria za pośrednictwem Internetu świadczy następujące usługi:

Udziela porad prawnych  
  - zamawiam usługę  
Przygotowuje opinie i analizy prawne  
  - zamawiam usługę  
Przygotowuje projekty pism procesowych oraz umów  
  - zamawiam usługę  

Koszt udzielenia porady prawnej wynosi 60 złotych brutto, natomiast koszt świadczenia pozostałych usług ustalany jest każdorazowo z Klientem.
Przed zamówieniem usługi prosimy zapoznać się z regulaminem korzystania z usług prawnych online.

 
 

© Legaloffice - Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Lis


tel : + 48 58 350 56 99
fax : + 48 58 346 27 16
 
realizacja : noveo interactive

Kancelaria prawna gdańsk, Radca prawny gdańsk, Prawnicy gdańsk, Porada prawna gdańsk, pomoc prawna gdańsk, prawnik gdańsk zamówienia publiczne